Ana Sayfa > SohbetLi.ORG > Sohbet Kuralları

Sohbet Kuralları

  • SohbetLi.ORG ; Sohbet Sunucusu’na bağlanan tüm kullanıcılar, aşağıdaki söz konusu kuralları okuması ve\veya okumaması sorulmaksızın burada yazılı ve/veya yazısız tüm kuralları kabul etmiş sayılacaklardır.
  • SohbetLi.ORG; IRC Network’üne bağlantı kuran herkes, tüm kanallarda Türk aile ve ahlak yapısına uygun sohbet etmelidir, Siyasi, kültürel veya dini savunuculuk yapmamalıdır, Reklam içerikli hiçbir mesaj göndermemeli, rumuz almamalıdır, Küfür, hakaret içerikli hiçbir mesaj göndermemeli, rumuz almamalıdır, Diğer kullanıcıların özel bilgilerini paylaşmamalıdır, Cinsellik ifade eden rumuzlarla global kanallara girmemelidir, Zorlayıcı ve itici davranışlarda bulunmamalıdır, Bulunduğu kanalın genel düzenine göre hareket etmelidir, Kişisel ve özel bilgilerini (adres,tel vb.) kimse ile paylaşmamalıdır, Kanala veya özele saldırı sayılabilecek hareketlerde bulunmamalıdır.
  • Bu kuralların ihlali durumunda, SohbetLi.ORG yöneticileri, kişinin rumuzuna, kanalına el koyma, kişiyi sunucudan atma/yasaklama hakkına sahiptir. 4. 5. ve 10. maddelerin ihlali halinde oluşan sorunlar, Sunucu Yetkilileri tarafından hukuk çerçevesinde halledilir

Lütfen diğer kullanıcılara karşı saygılı ve anlayışlı davranınız.

  • Kaydettiğiniz rumuz veya kanalın tüm sorumluluğu size aittir. Şifresini kaybettiğiniz/çaldırdığınız rumuzlar veya kanallar konusunda SohbetLi.ORG yöneticileri destek vermemektedir.
  • DESTEK ; Sunucu/servisler hakkında bilgi ve destek almak için #Help kanalını,
  • Sunucu yetkilileri ile ilgili şikayet, istek, görüş ve önerileriniz için ircadmin@sohbetli.org 2veya 4#Operhelp 2kanalını kullanabilirsiniz.

Etiketler: , , , , ,

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

Bedava Sohbet Chat Odaları Mobil Sohbet Siteleri SohbetLi.ORG – Sohbet Kuralları